• Hakkımızda

  Emir Tekstil, Denizli’de müşteriye özgü banyo ve otel grubu ürünlerinin üretimini yapabilen ihracatçı firmadır. Firmanın geçmişi kırk yıl öncesine dayanmaktadır. 1996 yılında dokuma işletmesi olarak kurulan firmamız bugün haşıl, dokuma ve konfeksiyon bölümlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

  İçinde bulunduğumuz bölge, Denizli, tekstil konusunda kümelenmiştir ve firmamız bölgenin sağladığı bu avantajdan faydalanarak ana proseslerimiz olan haşıl-dokuma ve konfeksiyona odaklanmıştır.

  Emir Tekstil olarak gücümüzü işine bağlı ve sorumluluk sahibi olan çalışanlarımızdan alırız. Güçlü öz kaynağımız ise zorlu rekabet koşullarında firmamıza esneklik sağlamaktadır. Müşterilerimize özgü üretim yapabilmemiz firmamızı sürdürülebilir kılmaktadır.

  Amerika,İngiltere,Fransa,Belçika,Kanada,İtalya,Avustralya,Almanya, Polonya,İskandinav ülkeleri gibi pek çok farklı ülkeye ihracat yapmaktayız.

 • Vizyon & Misyon

  VİZYON
  Vazgeçilmez ilkelerimizi koruyarak büyümek yoluyla, Emir Tekstil’i lider ev tekstili üreticisi yapmak.

  MİSYON
  Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, istedikleri ürünü, istedikleri fiyat ve kalitede, doğru zamanda onlara sunacağız. Temelde sürdürülebilirliği esas alırken, aynı zamanda çalışanlarımızın ve toplumun sağlığına itibar edeceğiz; kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

 • Değerlerimiz

  Müşterilerimiz önceliğimizdir.
  Emir Tekstil olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklarınız ve en büyük önceliğimiz müşterilerimizdir. Müşterilerimizle kazan-kazan ilişkisini benimseriz. Müşterilerimizle uzun vadeli iş ilişkileri kurarız ve onların risklerini de paylaşırız

  Kalite de en iyiyi hedefleriz.
  Sürekli iyileştirme anlayışı ile üretim ve hizmet aşamalarındaki kalite çıtasını devamlı artırırız.

  Çalışanlarımız en önemli sermayemizdir.
  Tüm çalışanlarımız için iş sağlığı ve güvenliğine önem veririz. Çalışma alanındaki risklere karşı proaktif olmaya çalışırız. BSCI kurallarına göre periyodik olarak denetleniriz.

  Çevreye duyarlıyız.
  Tüm doğal kaynakları korumaya ve enerjiyi etkin kullanmaya özen gösteririz. Geri dönüşüm bizim için önemlidir ve üretim esnasında çevreye duyarlı malzemeler kullanmaya özen gösteririz. Sahip olduğumuz GOTS ve OEKOTEX sertifikalarımız, “yeşil üretim” anlayışımızın göstergesidir.

  Değişim vazgeçilmezimizdir.
  Yeni ve farklı fikirleri kucaklarız. Değişime hızla ayak uydururuz ve hareket kabiliyetimizi artırırız.